GENIALITA DISCIPLÍNY

online kurz, který vám radikálně změní život

DISCIPLÍNA JE TO TAJEMSTVÍ A KLÍČ, JAK DOSÁHNOUT VŠEHO, PO ČEM TOUŽÍTE V JAKÉKOLIV OBLASTI ŽIVOTA,

V NÍŽ USILUJETE O ZLEPŠENÍ, POKROK, POSUN ČI ZMĚNU.

 

Pokud zažíváte ve svém životě následující a toužíte to změnit, tak jste na správném místě.

                  Chaos jak v podnikání tak v osobním životě
                  Prokrastinaci          
        Roztěkanost
                 Přeskakakování z jedné věci na druhou
                 Věnování se činnostem, které nejsou ziskové
                 Nedotahování věci do konce, atd.

DISCIPLÍNA VNÁŠÍ DO VAŠEHO ŽIVOTA KLID, RADOST, NADŠENÍ, ŘÁD, PEVNÉ HRANICE, SEBEVĚDOMÍ, VÝSLEDKY A ZISK.

ODEMKNĚTE V SOBĚ ZÁZRAK SEBEDISCIPLÍNY A NASKOČTE NA RYCHLEJŠÍ PROCES, JAK ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ BEZ LIMITŮ.

 

      

Člověk se stává tím, co dělá opakovaně

Základem pro sebedisciplínu je si vytvořit návyk, protože DISCIPLÍNA utváří naše návyky a naše návyky vytvářejí náš život! DISCIPLÍNA je DOVEDNOST, bez které se neobejde nikdo, kdo chce v životě něčeho DOSÁHNOUT. Také je to DOVEDNOST, která se dá vybudovat, vytrénovat a ukotvit.

 Když si vybudujete a ukotvíte svou sebediscipínu, tak se stanete člověkem, o kterém budete s naprostou jistotou vědět, že je schopen dosáhnout čehokoliv, pro co se rozhodne. Budete sebevědomější a budete si sami sebe více vážit. Zkrátka DISCIPLÍNA se stane jednou pro vždy vaše nejlepší kamarádka, která vás vždy podpoří na vaší cestě a dovede vás do cíle.

Sebedisciplína je růst a tvoření a naopak nesebedisciplína je stagnace a přežívání.

Co si vyberete vy? Růst a tvoření či stagnaci a přežívání?

BERTE VAŠI ZMĚNU JAKO VOLBU NIKOLIV JAKO REAKCI. 

V lidské povaze je totiž vzdorovat změnám, dokud se situace nezhorší. Lidé většinou čekají na krizi, trauma, nemoc nebo tragédii, než se  začnou zabývat tím, kdo doopravdy jsou, co cítí, jak žijí, čemu věří, aby přijali skutečnou změnu. Často se “musí” naplnit nejhorší možný scénář, aby začali makat na svých změnách, které podpoří jejich zdraví, rodinu, byznys a vztahy.  Proč čekat?

Stačí se jen ROZHODNOUT! 

V online kurzu Genialita Disciplíny máte na dosah vše, co potřebujete k tomu, abyste v životě učinili podstatné změny.

Ve videích máte praktické kroky, které může každý z vás podniknout k tomu, aby jste dosáhli změn v mysli i těle, které vedou k trvalým změnám.

Vyzývám vás, abyste experimentovali se vším, co se tady dozvíte a objektivně pozorovali výsledky svého snažení. 

Informace, techniky, procesy, tipy a triky v tomto kurzu vás mají inspirovat k tomu, aby jste si sami pro sebe ověřili, že jste DOKONALÝMI TVŮRCI.

Když tohle všechno zvládnete tak se ocitnete na cestě k vyšší úrovni vaší osobní moci! Troufněte si být originálem, mistrem, expertem či géniem.

 

REFERENCE

Gabriela je nejen talentovaná transformační koučka, ale také skvělá inspirativní žena, plná empatie s duchovním přesahem, což je pro mne velký benefit. Jednoznačně podle mé zkušenosti je pravým parťákem v posunu vašeho života k lepší verzi sebe sama. Má opravdu schopnost vnímat potřeby klientů a pomoci jim překonat překážky. Díky Gábi za tvou podporu, díky tomu jsem dosáhla zajímavých bodů/cílů a paradoxně se teď cítím více stabilní hlavně ve svém středu. Moc děkuji za tvou práci. Vřele tě doporučuji každému, kdo hledá skutečnou změnu a růst ve svém životě.
Monika
Gabi dakujem za prilezitost absolvovat trening Genialita Disciplíny. Bolo to jednoznacne jedno z mojich najlapsich rozhodnuti, co sa tyka mojho sebarozvoja. Dało mi to velmi vela v mojich kazdodennych aktivitach. Dozvedela som sa velmi vela o klucovych cinnostiach, ktore formuju moj den a priblizia ma rychlejsie k vysledkom, ktore chcem v podnikani dosahovat. Dakujem Gabi za hodnotny obsah a laskavy pristup. Doporucujem tento trening pre kazdeho, kto ma tuzby, sny, ciele a chce ich aj dosahnut.
Stanka
Děkuji za kurz Genialita Disciplíny, kterým jsem prošla. Před kurzem jsem byla mistr v odkládání úkolů na potom a dělala jsem pořád stejné věci, které nebyly prospěšné mému růstu. Díky kurzu a Gabče jsem si to skvěle natrénovala. Prokrastinace už nepatří do mého života a já konečně zažívám nádherné dny.
Jana
Genialita Disciplíny! Ano byla to velká volba v mém životě. Chtěla jsem v životě změnit přístup, jak věci dělám a nedělám. Začala jsem používat všechny techniky a najednou se vše dokončovalo a v lehkostí tvořilo nové. Když jsem nevěděla, jak dál byla velká podpora v Gábi a ve skupince. Vím, že sama bych nedošla tam, kde jsem teď. Mám více času pro sebe a své blízké. Disciplína je už mojí součástí mého života uvědomění. Jsem vděčná a kurz jsem si prošla už 2x.
Věrka
Genialita Disciplíny ukazuje člověku, či je naozaj ochotný ísť za svoji snami. Skelý nástroj ako malými a pravidelnými krokmi dosiahnut velké ciele. Boli sme úžasná skupina ludí, kde sme sa navzájom podporovali naucit sa disciplíne a zaviest ju do života aj biznisu.
Teri
Gabi, sem velmi vďačná, že som mohla být v tvojej Genialite Disciplíny. Uvedomila som si, že nemusí býť ťažké robiť si nové návyky, ktoré mi prospievajú. Tiež, že možem vedomě ovplyvňovat svoju myseľ a nielen sa pre niečo rozhodnuť, ale to i skutočně vedomě robiť každý deň. Ďakujem za zdieľanie, rady a podporu. Vďaka Genialitě Disciplíny nielen viem, čo chcem robiť, ale aj kedy a ako, a hlavně robím to všetko a moc sa těším, keď vidím ako sa to dá. Ďakujem.
Darinka

Online kurz Genialita Disciplíny je na 8 týdnů

Po dobu 8 týdnů si sami podle svých časových možností trénujete a ukotvujete své prospěšné a disciplinované návyky. Každý týden integrujete jeden prospěšný návyk, na který se postupně nabalí další a další, až z toho vznikne pevný řetěz vašich podporujících návyků a rituálů pro váš život snů.

Když kurz dokončíte tak si ho můžete několikrát zopakovat a tím pádem pořádně ukotvit do vašeho života.

Kurz máte otevřený  na 356 dní a poté si ho vždy můžete znova zakoupit za bonusovou cenu 1499Kč, 63 Eur.

Členská sekce kurzu

V členské sekci jsou umístěné moduly s videi a pdf materiály k vytištění. Ke každému modulu je video i pdf, kde vám předávám techniky a procesy, tipy a triky,  jak na svou sebedisciplínu a jak si úspěšně ukotvit a zaintegrovat do svého života prospěšné rituály a návyky. Jak se říká, změňte svou mysl a změníte svůj život.

Nenechte uplynout už žádný další den v chaosu a pojďte díky novým prospěšný a disciplinovaným návykům vytvářet svůj vytoužený život! 

 

ZMĚNIT ŽIVOT K LEPŠÍMU ZNAMENÁ ZMĚNIT SVÉ NÁVYKY! 

Cena za online kurz Genialita Disciplíny 

2499 Kč, 105 EUR

Člověk se stává tím, co dělá opakovaně. Čím a kým se chcete stát vy? Pojďte se stát tou nejlepší verzí sami sebe a vykřesejte ze sebe díky disciplíně to nejlepší. Vyslyšte volání své duše, která touží po vaší expanzi a po neustálém růstu. Jste připraveni žít opravdově a naplno? Pokud ANO, tak se na vás těším uvnitř kurzu.

OBJEDNÁVKA

Co říkají účastníci

Genialita Disciplíny ukazuje člověku, či je naozaj ochotný ísť za svoji snami. Skelý nástroj ako malými a pravidelnými krokmi dosiahnut velké ciele. Boli sme úžasná skupina ludí, kde sme sa navzájom podporovali naucit sa disciplíne a zaviest ju do života aj biznisu.
Teri
Gabi, sem velmi vďačná, že som mohla být v tvojej Genialite Disciplíny. Uvedomila som si, že nemusí býť ťažké robiť si nové návyky, ktoré mi prospievajú. Tiež, že možem vedomě ovplyvňovat svoju myseľ a nielen sa pre niečo rozhodnuť, ale to i skutočně vedomě robiť každý deň. Ďakujem za zdieľanie, rady a podporu. Vďaka Genialitě Disciplíny nielen viem, čo chcem robiť, ale aj kedy a ako, a hlavně robím to všetko a moc sa těším, keď vidím ako sa to dá. Ďakujem.
Darinka

Gabriela Hájková

Máte nějakou otázku, nebo potřebujete pomoct. Napiště mi na gabi.hajek@seznam.cz