ZÁZRAČNÉ SEBEVĚDOMÍ A SEBELÁSKA

audionahrávka

Staň se tou nejlepší verzí sama sebe a staň se SEBEVĚDOMOU, JEDINEČNOU A NEPŘEHLÉDNUTOU ženou, kterou jsi vždy toužila být

Jak to udělat?

Přeprogramuj svou mysl… zbav se starých přesvědčeních o sobě a zároveň si do své podvědomé mysl nahraj zcela nový software.
A také přelaď své vibrace a frekvence na vyšší level pomocí čakrových manter a prohlášení.
Každá čakra je jiná a má svou vlastní energii, frekvenci, vědomí a záměr.
A tato audio nahrávka je mimořádná tím, že přeladíš svou mysl, vibrace a frekvence pomocí speciálních manter a prohlášení daných čaker, proto je tak velmi mocná a silná. A právě proto se opravdu velmi rychle udějí proměny tvého sebevědomí a sebelásky.

Audio nahrávka ti pomůže nahrát do tvého podvědomí přijmutí samu sebe, zamiluješ se znova do sebe hlubokou a nepodmíněnou láskou a tvé sebevědomí bude stoupat každý den. Z této audio nahrávky se budeš cítit jako znovuzrozená, nepřemožitelná a sebevědomá žena, která si jde pro vše, co si kdy přála a po čem vždy toužila.

Čím je tato audio nahrávka výjimečná?
Tím, že každá čakra “mluví” jinou vibrací a frekvencí, a tak prohlášení a mantry v ní jsou mimořádně vytvořené přesně pro každou čakru jiné a tím pádem rozpohybuješ obrovskou mocnou sílu všemi 7 čakrami.

ZNOVA SI KAŽDÝ DEN BUDEŠ UVĚDOMOVAT, JAK VZÁCNOU, VYJÍMEČNOU A ORIGINÁLNÍ BYTOSTÍ JSI! BUDEŠ NA SEBE POHLÍŽET OČIMA ZDROJE, NEBO-LI BOŽSTVÍ.

Pocítíš-li lásku k sobě samé a přijmeš samu sebe, tak z tebe spadne obrovské závaží.
A najednou se ti začne dostávat toho, po čem každý člověk nejvíce touží: LÁSKY, PŘIJETÍ A VÝZNAMNOSTI. TÍM SE TI ZCELA PROMĚNÍ CELÝ TVŮJ ŽIVOT.

Nevěříš? Pouštěj si tuto audio nahrávku jeden měsíc a uvidíš, jak se ti zcela promění nejen pohled na samu sebe, ale také budeš do svého života přitahovat více zázračných událostí, více úžasných lidí, více lásky a více hojnosti ve všech oblastech tvého života.

Jak je to možné?

Protože budeš vibrovat stejně úžasnými a vysokými vibracemi, jako vibrují tyto všechny věci, po kterých toužíš. Budeš naladěná na stejné frekvence a budeš ze sebe vyzařovat magickou energii, která do tvého života přitáhne vše, po čem jsi kdy toužila.

Ponoř se do své tvořivé dílny, do své mysli a tam započni svou novou cestu. Cestu k sebevědomé královny a bohyně, která přesně ví, co chce a kam míří.
Už se nenech sabotovat svou myslí a staň se tou ženou, kterou jsi vždy toužila být.

Neexistuje nic krásnějšího, než žena, která je zcela a naprosto sama sebou. Žena, která se cítí skvěle ve své dokonalé nedokonalosti. Toto považuji za skutečnou a jedinou esenci krásy.

V této audio nahrávce jsou jak prohlášení, mantry tak i aformce pro změnu tvého podvědomí. Jsou to účinné prohlášení, které se nahrají do tvé podvědomé mysli, když je budeš poslouchat co nejčastěji a hlavně pravidelně každý den.

CO TI AUDIO NAHRÁVKA PŘINESE?

  • Tvé vytoužené sebevědomí
  • Naprosto výjimečnou a hlubokou sebelásku
  • Vstoupíš do své plné ženské síly
  • Už nikdo a nic nesníží tvou hodnotu
  • Staneš se zářivou a velmi přitažlivou pro své okolí

JAK SVOU AUDIO NAHRÁVKU DOSTANEŠ?

Tato audio nahrávka ZÁZRAČNÉ SEBEVĚDOMÍ A SEBELÁSKA je ve formátu mp4 nebo poslechu na youtube.
Audio nahrávka je dlouhá 18 min a obsahuje velmi mocné, funkční a mistrně promyšlené prohlášení, mantry a aformace, které tě dostanou do tvého vytouženého stavu SEBEVĚDOMÉ ŽENY.

Doporučuji ti audio nahrávku poslouchat kdykoli během dne, nejlépe však ráno a večer a doporučuji ti jí poslouchat se sluchátky v uších, je to umocněné.
A čím častěji ji budeš poslouchat, tím rychlejší a významnější výsledky budeš mít.

 

Síla je ve tvém ROZHODNUTÍ být sama sebou a naplnit svou mimořádnost a jedinečnost.
Užij si drahá ženo tuto výjimečnou audio nahrávku a začni ještě dnes programovat a měnit svou mysl k ZÁZRAČNÉMU SEBEVĚDOMÍ A SEBELÁSCE a budu se těšit s tebou na tvé magické proměny a zpětné vazby od tebe.